טכנולוגיה בשלישי banner
EVENT STARTS IN

DON'T MISS OUT

-

REGISTER NOW

שלישי, 26 בדצמבר 2017
14:00 - 17:40
מרכז הכנסים של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב, רחוב אלפרט 3 יהוד

טכנולוגיה בשלישי

מפגשים בנושאי טכנולוגיות קשר ותקשוב, הטרנספורמציה הדיגיטלית והשלכותיה

העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב בשיתוף פעולה עם הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל ובשיתוף עם קבוצת הותיקים באיגוד העולמי של מהנדסי אלקטרוניקה IEEE ISRAEL LIFE MEMBERS חברו ל"אנשים ומחשבים" לקיום סדרת מפגשים בנושאי טכנולוגיות התקשוב במרכז הכנסים של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב ביהוד.

"טכנולוגיה בשלישי" ו"שישי טכני" הינם סדרת מפגשים מקצועיים בנושאי קשר ותקשוב עכשוויים, המיועדת לקהילייה הטכנולוגית בישראל. מטרת המפגשים הינה ליצור דיאלוג בלתי תלוי ובלתי מחייב והפרייה הדדית בין גורמי צה"ל לגורמי האקדמיה והתעשיה בתחומי התקשוב.
במסגרת המפגשים יוצגו ע"י גורמי צה"ל צרכים, מגמות ופערים טכנולוגיים ואילו גורמי האקדמיה והתעשיה יציגו יכולות, כיוונים ומגמות לפתרונות.

הרשמה

מלא את פרטי המשתתף באירוע

נא למלא את הפרטים בעברית
השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

מפת הגעה

לפניך מפת גוגל עם מיקום האירוע. לחץ כאן כדי לדלג מעל המפה

כתבות נבחרות מאתר pc.co.il

מאת: דיילי ציפי

בשנה האחרונה נצפו אנשי היי-טק רבים, מכל רחבי הארץ, נוהגים בימי שישי בבוקר דווקא לכיוון יהוד. מה הם חיפשו שם? את המרכז של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתיקשוב. למה? כי התקיימו בו כנסים מרתקים על עולם התיקשוב בארגונם של העמותה וקבוצת אנשים ומחשבים. השם שהפך כבר למותג, "שישי טכני", נולד במוחם הקודח של אל"מ (במיל') יעקב

קרא עוד
מאת: דיילי ציפי

בשנה האחרונה נצפו אנשי היי-טק רבים, מכל רחבי הארץ, נוהגים בימי שישי בבוקר דווקא לכיוון יהוד. מה הם חיפשו שם? את המרכז של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתיקשוב. למה? כי התקיימו בו כנסים מרתקים על עולם התיקשוב בארגונם של העמותה וקבוצת אנשים ומחשבים. השם שהפך כבר למותג, "שישי טכני", נולד במוחם הקודח של אל"מ

קרא עוד
Open Accessibilty Menu